Administrace

VIP sekce

Aktuality
02.10.2018 Spartak proti Přepeřímautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 29.9.2018 se Spartak doma utkal s Přepeřemi “B”. Rychnov po dvou porážkách chtěl zase bodovat, ale kvůli velké marodce měl problém postavit 11 hráčů. Ve 2. minutě se do šance dostal Pfeifer, ale gólmana hostů neprostřelil. Ve 4. minutě odcentroval z levé strany Jindra, ve vápně si balón našel Dupač a vrátil ho před bránu, kde byl připraven Havlíček, který doklepl balón do branky a Spartak šel do vedení.
Ve 13. minutě bylo znovu veselo, když Maryško převzal míč na velkém vápně a střelou do ši ... >>> více
28.08.2018 Spartak proti Harrachovuautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 25.8.2018 zajížděl Spartak do Harrachova a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého a to ještě na malém hřišti s umělým povrchem. Utkání jsme začali tlakem a do vedení jsme mohli jít ve 3. minutě, kdy Procházka Martin trefil břevno a v 9. minutě z jasné pozice Maryško přestřelil branku.
V 19. minutě opět zazvonilo domácí břevno po střele Maryšky. "NEDÁŠ DOSTANEŠ" se pak ukázalo ve 29. minutě, kdy utekl domácí hráč, náš brankář ho podrazil, následnou penaltu proměnil Barbořák a domácí se u ... >>> více
21.08.2018 Spartak proti Bozkovuautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 18.8.2018 se Spartak po 3 letech představil opět v krajské soutěži. Pomoci mu mají také nové posily Maryško (Železný Brod), Feri (Přepeře), Plátek (Semily) a Rincon Perdiguero (Španělsko).
V prvním zápase přivítal Bozkov. Ve 3. minutě mohl domácí poslat do vedení Rincon, ale jeho střela těsně minula branku. Domácí byli lepším týmem, měli více balón na svých kopačkách, ale bez golového zakončení.
To ve 29. minutě vystřelil hostující Červený a jeho tečovaná střela se od tyče odrazila do brá ... >>> více
23.05.2018 Spartak opět proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 19.5.2018 se v krátké době podruhé za sebou utkala dvě mužstva, která chtějí postoupit do krajských soutěží. Spartak tak opět hostil Zásadu.
V utkání začali lépe domácí, kteří byli aktivnější. V 10. minutě se ujali vedení, když centr do vápna našel hlavu Kaliny a ten poslal Spartak do vedení. V 19. minutě byl odpískán velmi sporný faul před velkým vápnem a hosté z následného přímého kopu srovnali na 1:1.
Domácí byli i nadále lepším mužstvem a dobývali hostující branku. To se jim po ... >>> více
15.05.2018 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 12.5.2018 se v zápase se střetli vítěz základní části okresního přeboru Spartak Rychnov s Tanvaldem, který skončil v základní části na posledním osmém místě. Zápas začali domácí výborně a v 8. minutě šli zásluhou Kaliny do vedení. V 16. minutě Kalina centroval do vápna a Dupač zvýšil na 2:0 pro domácí.
Rychnov byl ve všem lepší, hosté byli v útoku téměř neškodní. Ve 26. minutě zvýšil Kalina již na 3:0.
O 3 minuty později našel Jindra centrem do vápna hlavu Šilhána a ten zvyšoval už ... >>> více
09.05.2018 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 5.5.2018 se na zápas Spartaku se Zásadou, dvou mužstev v bitvě o vítězství v základní části skupiny přišlo podívat skoro 200 diváků. A ti viděli od začátku větší aktivitu domácího mužstva.
V 7. minutě utekl po levé straně Janků, přihrávkou před bránu našel Kalinu a ten poslal Spartak do vedení. Ve 26. minutě zvýšili domácí z penalty Jindrou na 2:0. Ve 36. minutě si Jindra penaltu zopakoval a zvýšil na 3:0. Ve 41. minutě ale dali o sobě vědět i hosté a Loukota snížil na poločasových 3: ... >>> více
02.05.2018 Spartak proti Radčicímautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 28.4.2018 jsme v prvním jarním utkání přivítali mužstvo z Radčic. Od začatku utkání byli domáci trošku lepším týmem a v 8. min. mohl jít Spartak do vedení, ale Viktorovu střelu zastavila tyčka.
V 17. min mohli jít hosté do vedení, ale domácí odvrátili. O pár minut později se ocitl domácí Janků sám před gólmanem hostů, ale nepodařilo se mu ho prostřelit.
Jinak se domácím nedařilo kombinovat a kupili mraky chyb. Do druhého poločasu nastoupil uplně jiný Rychnov. V 52. min. zahrávali domácí r ... >>> více
03.10.2017 Spartak proti Jenišovicímautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 30.9.2017 Spartak doma poměřil své síly s B mužstvem Jenišovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale bez šancí. Až ve 13. minutě fauloval ve velkém vápně hostující gólman domácího útočníka a z následné penalty poslal Jára Jindra Spartak do vedení. Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Martinovi Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0.
Po této brance převzal Spartak otěže zápasu a kontroloval hru. Do šaten se šlo za sta ... >>> více
19.09.2017 Spartak proti Kokonínuautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 16.9.2017 se v tradičním derby utkal doma Spartak s Kokonínem. Lépe začali hosté, když domácí obrana nechala bez povšimnutí Chuchlu a ten poslal Kokonín do vedení. Domácí přidali a zatlačili hosty na jejich polovinu.
Lépe kombinovali, ale bez gólového efektu. Ve 28. minutě se Spartak dočkal, když vystřelil Petr, jeho střelu hostující gólman neudržel a dobíhající Havlíček srovnal na 1:1. Domácí byli dál lepší a snažili se o další braku. Dočkali se, když Procházka našel dlouhým pasem Du ... >>> více
29.08.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 26.8.2017 přijel do Rychnova k prvnímu mistráku Tanvald, se kterým jsou zápasy vždy napínavé a tak se očekával dobrý fotbal.
Od první minuty Spartak tlačil a rychle se ujal vedení, když osamocený Karel Plaček z velkého vápna přehodil gólmana a poslal Spartak do vedení.
Domácí byli lepší a stále se tlačili před hostující branku. Ve 44. minutě poslal míč do vápna Martin Procházka a jeho centr uklidil Jakub Kalina hlavou do brány 2:0. Hned z následující akce protlačil míč do sítě Jára Jindra ... >>> více
30.05.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 27.5.2017 chtěl Spartak za krásného počasí a na nádherně připraveném hřišti proti Tanvaldu potvrdit roli favorita. To se začalo od počátku vyplňovat a už ve 4. minutě domácí Kolovratník poslal krásným gólem Spartak do vedení.
Domácí dál tlačili, ale střely končily většinou mimo branku. V 17. minutě kopali hosté z Tanvaldu pokutový kop a hostující Horvát srovnal na 1:1.
Pak se šance střídaly na obou stranách hřiště, ale bez gólového efektu. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Druhý poloča ... >>> více
16.05.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 13.5.2017 se Spartak v utkání proti Zásadě chtěl po dvou porážkách v řadě opět vrátit na vítěznou šňůru. Domácí začali mírným tlakem a zkoušeli se prosadit před brankou Zásady.
Ve 21. minutě domácí kanonýr Kalina vstřelil úvodní branku, když si naběhl na centr Dupače a poslal Spartak do vedení. Ve 31. minutě mohli domácí zvýšit, ale samostatný únik Kuba Kalina neproměnil.
Domácí pak měli ještě nějaké šance, ale bez využití. Do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0 pro Spartak.
Po změně s ... >>> více
11.04.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 8.4.2017 musel Spartak kvůli promáčenému hřišti odehrát své domácí utkání v Železném Brodě na umělé trávě. Spartak chtěl potvrdit své postavení v tabulce a hned od začátku zatlačil Zásadu na jejich půli a vypracoval si i několik šancí, ale bez gólu.
Ve 30. minutě využil zmatku v naší obraně Šupík a poslal Zásadu do vedení. Spartak ale rychle odpověděl Kubou Kalinou, který šikovně přehodil hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě jsme kopali penaltu, ale Martin Procházka ji nepromě ... >>> více
06.09.2016 Spartak doma porazil Plavyautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 27.8.2016 přivítal Spartak na svém hřišti hosty z Plavů a utkání začal parádně, když v 6. minutě po levé straně utekl Jára Jindra a jeho centr do vápna našel hlavu Lukáše Vondráka, který otevřel skóre.
Ve 12. minutě bylo zase veselo, když znovu centroval Jarda Jindra a na jeho krasný centr si naběhl Dominik Dupač a zvýšil vedení domácích na 2:0. Spartak byl lepší a nepouštěl hosty z Plavů do žádných vyložených šancí. Ve 30. minutě už to bylo 3:0, když se po rohu hlavou prosadila nová posila ... >>> více