VIP sekce

Administrace

Aktuality
03.09.2009 "Římané" neprošliautor: Vagy
 Ve středu 2.9.2009 nastoupili naši muži od 17ti hodin k úvodnímu zápasu TIPSPORT okresního poháru 2009 proti FC ROMA. Soupeř nastoupil k utkání v počtu 8 hráčů, od 4. minuty hrál už v devíti a v 11. minutě dorazila jejich poslední, desátá posila. To už ale prohrávali 0:1, když skóre otevřel za Spartak nastoupivší dorostenec Jarda Eder. Spartak v bráně postrádal postrestaného Z.Lumnitzera, kterému byl udělen trest v podobě stopky na 7 zápasů, ale Roma byla v podstatě neškodná. Jediný gól, který Roma vsítila, pa ... >>> více
31.08.2009 Rudá sobotaautor: Vagy
 Vrchovatou porci smůly si Spartak vybral v sobotu 29.8.2009 v dalším soutěžním kole. Nejprve viděl při dopoledním prohraném zápase dorostu proti Mšenu červenou kartu při obranném zákroku brankář L.Chvojka, aby pak při odpoledním zápase za podobný zákrok viděl žlutou kartu brankář mužů Z.Lumnitzer a když k ní přibyla druhá žlutá a vzápětí červená, tak to spolu s prohrou 3:5 s Hodkovicemi završilo smolný den pro Spartak.
Už ve druhé minutě po chybné přihrávce našeho záložníka musel Z.Lumnitzer do zákroku, z ... >>> více
31.08.2009 TIPSPORT okresní pohár 2009autor: Vagy
 STŘEDA 2.9.2009 17,00 hodin SPARTAK Rychnov – FC ROMA. Přijďte fandit!
24.08.2009 Cenná remíza proti Pěnčínuautor: Vagy
 Svůj první zápas Pěnčínské „béčko“ prohrálo ostudným skóre a tak mělo proti Spartaku motivaci k první domácí výhře a nápravě pošramocené reputace. V základní sestavě nastoupili 3 hráči z „áčka“, naopak Spartak postrádal na předstoperském postu dovolenkáře P.Mahdala a na postu stopera vykartovaného L.Fialu, které ale dobře zastoupili P.Patka a J.Tymich. Pěnčín se od začátku zakousl do Spartaku a chuť dát gól na něm byla silně viditelná. Jeho tlak naštěstí Spartak zachytil a v 10. minutě ve středu hřiště K.Kubát ... >>> více
19.08.2009 Galerie 2009/2010autor: Vagy
 Prvním zápasem mužů byla na našem webu zároveň otevřena i nová Galerie 2009/2010, kam přibylo pár fotek ze zápasu proti Velkým Hamrům „B“, tak můžete „hodit očko“.
16.08.2009 První zápas – první výhraautor: Vagy
 V sobotu 15.8.2009 začala našim mužům sezona 2009/2010 zápasem na domácím hřišti proti béčku Velkých Hamrů. Hamry přes léto „dozbrojily“ a omladily svůj kádr a tak se dalo čekat, že hned od začátku se budou chtít v Rychnově prosadit. S ohledem na absenci některých stálých opor bylo nutno v sestavě improvizovat a tak se do středu zálohy nečekaně postavil dnes už aktivně nehrající trenér M.Knotek. Zranění trápilo i předstopera Mahdala a stopera L.Fialu, takže panovaly obavy, jak to celé dopadne. A Hamry začaly z ... >>> více
10.08.2009 Kdy začínáme trénovat?autor: Vagy
 Začátek soutěžního ročníku 2009/2010 se kvapem blíží, naši muži už začali naplno trénovat. Mladším žákům začínají tréninky 24.8.2009 od 17,00 hodin, dorostenci se k prvnímu tréninku sejdou 10.8.2009 v 16,00 hodin a nejmladší benjamínci z přípravky mladších žáků začnou trénovat první pondělí v září, což je 7.9.2009 v 17,00 hodin.
05.08.2009 Přátelský zápasautor: Vagy
 Haló, haló! Na vědomost se dává, že ve čtvrtek 6.8.2009 v 18.00 hodin sehraje Spartak na domácím hřišti přátelské přípravné utkání proti mužstvu Kokonína. Srdečně zveme!
12.07.2009 Aktualizace galeriíautor: Vagy
 Do sekce Galerie přibyly tři nové fotogalerie. Dvě jsou z fotbalových rozluček a z předávání poháru mladším žákům za vítězství v jejich soutěži a třetí je soubor momentek z fotbalového Tranta cupu - turnaje v Růžené. Hezké léto, fajn prázdniny a pohodovou dovolenou všem.
03.07.2009 Soutěž 2008/2009 je minulostíautor: Vagy
 Víkendem 20.-21.6.2009 definitivně skončila pro Spartak úspěšná sezóna 2008/2009. Úspěch zaznamenali především mladší žáci svým vynikajícím 1. místem, jimž zdatně sekunduje oddíl mužů na třetím místě:

Mladší žáci1. místo (z 11 celků)skóre 99:32bodů 53
Dorost10. místo (ze 14 celků)skór ... >>> více
29.06.2009 Tranta Cup 2009 – jak jsme dopadliautor: Vagy
 O víkendu 27.6.-28.6.2009 se v Růžené konal zřejmě poslední ročník tradiční podoby Tranta Cupu, protože podle vyjádření Borise - hlavního pořadatele, by se další ročníky už měly konat v pražských Kbelích. Spartak reprezentovali
Petr Mahdal,
Ladislav Fiala,
Kamil Kubát,
Jakub Kalina,
Zdeněk Lumnitzer
(netradičně v poli),
bývalý spartakovci Luděk Lumnitzer (v bráně)
a Roman Ticháček.
A jako možný budoucí spoluhráč v nové sezoně Lukáš „ ... >>> více
22.06.2009 Se sezonou se muži loučí výhrou a 3. místemautor: Vagy
 Poslední zápas sezony 2008/2009 odehráli muži Spartaku v sobotu 20.6.2009 v domácím prostředí proti Rádlu. Na fotbal se přišlo podívat hodně diváků a určitě nelitovali, protože krom výborné klobásky a pěnivého moku viděli spoustu gólů, které pro ně Spartak připravil. Mohlo jich být i více, ale ukazatel skóre „umí“ počítat jen do devíti, takže se toho naši hráči drželi a krom devíti vsítěných branek soupeři dalších pět šest šancí zodpovědně zahodili. „Mistrem spalovačem“ byl zejména Pavel Nosek, který ve druhém ... >>> více
21.06.2009 Skvělý úspěch mladších žáků!autor: Vagy
 Trenéři Jiří Vedral a Jiří Paldus dosáhli historického úspěchu, když se svými svěřenci vyhráli letošní Okresní přebor. Loni se umístili na 7. místě. Do posledního zápasu nebylo nic jisté a jenom zisk bodů v zápase proti Jablonci je mohl na prvním místě tabulky udržet.
Povedlo se a žáci výhrou 6:1 potvrdili, že první místo jim patří právem.
Mistři, gratulujeme vám!
18.06.2009 Příjemné pěnčínské překvapeníautor: Vagy
 Vydařená předehrávka posledního zápasu (kvůli účasti našich hráčů na Tranta cupu) proti Pěnčínu „B“ ve středu 17.6.2009 posunula naše muže na 3. příčku právě před Pěnčín „B“. Ačkoli tomu výsledek neodpovídá, hrál se minimálně vyrovnaný fotbal, ve kterém ale měli pěnčínští poměrně dlouho navrch. Ale při nás stálo jednak pověstné fotbalové štěstí a v bráně nás jednoznačně podržel „čapák“ Zdenda Lumnitzer.
Už ve 4. minutě vyškrábl na roh střelu z vyložené šance, kterou na něj pěnčínští vyslali. Jeden za druh ... >>> více