Administrace

VIP sekce

Aktuality
21.04.2015 Rychnov - Držkovautor: Milan Pfeiffer
V neděli 19.4.2015 se muži Spartaku představili letos poprvé na domácím hřišti a nastoupili proti soupeři, který patří do špičky soutěže.
Od začátku utkání se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Jednu z nich proměnili hosté již v 6. minutě, když ve skrumáži před domácí brankou se nejlépe zorientoval hostující Dvořák a hlavou poslal hosty do vedení.
Ve 31. minutě utekl obraně hostů Martin Pfeifer, ale s jeho střelou si gólman hostí Zelenka poradil. Do šaten se šlo za stavu 1:0 pro hosty.
Po změně stran chtěli domácí něco udělat s výsledkem, ale zkušené mužstvo Držkova je k ničemu téměř nepustilo.V 60. min pláchnul hostující Ševčík a v oslabení po předchozí udělené červené kartě hostujícímu hráči zvýšil vedení Držkova na 2:0. Jiskru naděje vykřesal Martin Pfeifer, když v 80.min. přehodil gólmana a snížil na 1:2. V 89. minutě ale vybojoval opět hostující Ševčík balon a krásnou střelou do šibenice upravil na konečných 3:1 pro Držkov.
Pokud se chceme chtějí udržet v krajské soutěži, musíme bezpodmínečně začít bodovat, ta šance pořád žije.