Administrace

VIP sekce

Aktuality
23.04.2015 Rychnov - Mšeno "B"autor: Milan Pfeiffer
V dohrávce odloženého zápasu ve středu 22.4.2015 přivítali domácí rezervu Mšena. Od začátku se hrál svižný fotbal s akcemi na obou stranách.
Hosté se mohli dostat do vedení, ale střela Koudelky se odrazila naštěstí pro nás od tyče ven. Na druhé straně se k míči dostal domácí Kuba Kalina a jeho střelu gólman hostí vyrazil nohou na roh. Branku se podařilo vstřelit až ve 31. minutě Petrovi Mahdalovi, kdy jeho přízemní střela skončila v bráně. Za stavu 1:0 pro Spartak skončil i první poločas.
Do druhého poločasu nastoupili lépe hosté ze Mšena a zatlačili domácí na jejich půlku. Jenže domácí se nájezdům bránili dobře. V 56. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop pro Mšeno, ale domácí čapák Pety Novotný střelu exligového Jirouška vykopl nohou. Spartak držel těsný výsledek a bojoval.
Ale v 61. minutě obránci neuhlídali na malém vápně Jirouška, který vstřelil vyrovnávací gól na 1:1. Do konce zápasu se už nic výrazného nestalo a tak remíza je zasloužená.