Copyright © 2008 - 2018 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Anketa
Výsledky již ukončených anket
 
Sportovní citáty a hlášky
Tak jak lesklá plocha zrcadla odráží vše, co před ní stojí, a jak tiché údolí samo nese dál sebemenší zvuk, má karatista oprostit své nitro od sobectví a zloby, aby mohl ve všem co by ho mohlo potkat, přiměřeně jednat. To je myšleno pojmem „Kara“ neboli „Prázdný“ v Karate-dó.
Funakoši Gičin
 
Počasí
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
Známkování
Oznámkujte tyto stránky:
1
2
3
4
5
Průměrná známka: 2,42
Celkem známkovalo: 3185
Pravidla známkování
 
Administrace
 
VIP sekce
 
Aktuality
23.04.2015 Rychnov - Mšeno "B"autor: Milan Pfeiffer
V dohrávce odloženého zápasu ve středu 22.4.2015 přivítali domácí rezervu Mšena. Od začátku se hrál svižný fotbal s akcemi na obou stranách.
Hosté se mohli dostat do vedení, ale střela Koudelky se odrazila naštěstí pro nás od tyče ven. Na druhé straně se k míči dostal domácí Kuba Kalina a jeho střelu gólman hostí vyrazil nohou na roh. Branku se podařilo vstřelit až ve 31. minutě Petrovi Mahdalovi, kdy jeho přízemní střela skončila v bráně. Za stavu 1:0 pro Spartak skončil i první poločas.
Do druhého poločasu nastoupili lépe hosté ze Mšena a zatlačili domácí na jejich půlku. Jenže domácí se nájezdům bránili dobře. V 56. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop pro Mšeno, ale domácí čapák Pety Novotný střelu exligového Jirouška vykopl nohou. Spartak držel těsný výsledek a bojoval.
Ale v 61. minutě obránci neuhlídali na malém vápně Jirouška, který vstřelil vyrovnávací gól na 1:1. Do konce zápasu se už nic výrazného nestalo a tak remíza je zasloužená.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky