Copyright © 2008 - 2018 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Anketa
Výsledky již ukončených anket
 
Sportovní citáty a hlášky
Trenink je nutné zlo, je nutné být zlý.
 
Počasí
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
Známkování
Oznámkujte tyto stránky:
1
2
3
4
5
Průměrná známka: 2,44
Celkem známkovalo: 3276
Pravidla známkování
 
Administrace
 
VIP sekce
 
Aktuality
23.04.2015 Rychnov - Mšeno "B"autor: Milan Pfeiffer
V dohrávce odloženého zápasu ve středu 22.4.2015 přivítali domácí rezervu Mšena. Od začátku se hrál svižný fotbal s akcemi na obou stranách.
Hosté se mohli dostat do vedení, ale střela Koudelky se odrazila naštěstí pro nás od tyče ven. Na druhé straně se k míči dostal domácí Kuba Kalina a jeho střelu gólman hostí vyrazil nohou na roh. Branku se podařilo vstřelit až ve 31. minutě Petrovi Mahdalovi, kdy jeho přízemní střela skončila v bráně. Za stavu 1:0 pro Spartak skončil i první poločas.
Do druhého poločasu nastoupili lépe hosté ze Mšena a zatlačili domácí na jejich půlku. Jenže domácí se nájezdům bránili dobře. V 56. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop pro Mšeno, ale domácí čapák Pety Novotný střelu exligového Jirouška vykopl nohou. Spartak držel těsný výsledek a bojoval.
Ale v 61. minutě obránci neuhlídali na malém vápně Jirouška, který vstřelil vyrovnávací gól na 1:1. Do konce zápasu se už nic výrazného nestalo a tak remíza je zasloužená.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky