Copyright © 2008 - 2018 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.

Menu

Anketa
Výsledky již ukončených anket

Sportovní citáty a hlášky
A Adriano jen pokračuje v tom, co dělal úspěšně od začátku. Já si běžím a vy si mě chytejte, jak chcete.

27.04.2015 Rokytnice - Rychnovautor: Milan Pfeiffer
Muži Spartaku zajížděli v sobotu 25.4.2015 na hřiště Rokytnice, která je v tabulce mezi mužstvy ohroženými sestupem.
Spartak odjel pouze s 11 lidmi (ostatní mají jiné záliby, než pomoc se záchranou krajské soutěže). Zápas byl od začátku vyrovnaný s mírnou převahou Spartaku, který držel více míč na kopačkách.
Největší šanci měl ve 21. minutě Novotný, když jeho tvrdou střelu zablokoval domácí bek. Pohroma pro Spartak přišla ve 34. minutě, kdy Branimir Parangelski na půli ve snaze trefit balón sestřelil domácího hráče a viděl 2. žlutou kartu a zároveň červenou. První žlutou kartu dostal na popud domácích fanoušků.
Domácí mohli vstřelit gól před půlí, ale zmatek v hostující obraně ještě hosté se štěstím vyřešili. Po změně stran zmrazil domácí fandy Novotný, který dostal pas od Kubáta a sprintem přes půl hřiště doběhl balon a střelou do středu branky poslal Spartak do vedení.
Po gólu se Rychnov v deseti zatáhl a začal bránit výsledek, jenže tlak domácích nešel zastavit a ti srovnali na 1:1.
Spartak se už jenom bránil a domácí ještě dvěma góly otočili vývoj utkání na svoji stranu.

sestava: Lumnitzer - David, Nosek, Král, Procházka, Pfeifer, Kubát, Kalina, Jindra, Novotný, Parangelski
ČK: 34. minuta Parangelski