Copyright © 2008 - 2019 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Anketa
Výsledky již ukončených anket
 
Sportovní citáty a hlášky
Bierofka si vybral cestu, která už byla bohužel ucpaná.
Jaromír Bosák
 
Počasí
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
Známkování
Oznámkujte tyto stránky:
1
2
3
4
5
Průměrná známka: 2,43
Celkem známkovalo: 3327
Pravidla známkování
 
Administrace
 
VIP sekce
 
Aktuality
05.05.2015 Rychnov - Velké Hamry Bautor: Milan Pfeiffer
V neděli 3.5.2015 se utkal Spartak na domácím hřišti s hosty z Velkých Hamrů “B”. Pro domácí to byla poslední šance chytit se stébla záchrany v B třídě.
Od začátku utkání se hrál svižný fotbal s úrovní odpovídající krajské soutěži, nechyběla bojovnost ani nasazení. Větší část prvního poločasu se odehrávala ve středu hřiště, bez vážnějšího ohrožení jak branky domácích, tak hostů.
Největší šanci prvního poločasu měli hosté, když jejich střela skončila na břevně naší branky.
Do druhého poločasu nastoupil lépe Spartak, který si začal vypracovávat i brankové příležitosti. Nejblíže ke gólu jsme měli v 65. a 79. minutě kdy Kuba Kalina trefil 2x tyč. V 85. minutě vymyslel pomezní Trdla s hlavním rozhodčím trestný kop pro hosty, k němu se postavil Prousek a vystřelil hostům vítězství.
Nesmím také opomenout nejlepšího hráče na hřišti a to hlavního rozhodčího Lopuszynského, který se rozhodl že vezme otěže zápasu do svých rukou. K údivu jak domácích, tak hostů začal pískat nesmyslné fauly, vytahovat žluté karty a kouskovat hru nesmyslným pískáním. Fotbal je kontaktní sport, to nejsou šachy.
Tento rozhodčí pískal už ve středu 29.4.2015 odložený zápas Spartaku s Pěnčínem a pískal to samé. Jednoduše řečeno tento rozhodčí fotbalu nerozumí a nemá na to, aby pískal krajskou soutěž, potažmo žáky v okrese.
Na utkání byl přítomen i delegát utkání, tak doufám, že hlavní rozhodčí bude potrestán. Jsem zvědav jak se k tomu postaví OFS Liberec (disciplinární komise).
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky