Copyright © 2008 - 2018 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.

Menu

Anketa
Výsledky již ukončených anket

Sportovní citáty a hlášky
Kolik fotbalistů si může dovolit postupovat v plné rychlosti s míčem na branku, nedívat se na nohy a balón, mít hlavu zvednutou a poslepu servírovat míč kolegovi do jasné šanceČ Nevím, ale mám pocit, že jich nebude víc, než prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka po třiceti letech práce s pilami...

18.05.2015 Rychnov - Jilemniceautor: Milan Pfeiffer
V neděli 17.5.2015 se Spartak naposledy v jarní části soutěže představil na domácím hřišti, tentokrát proti Jilemnici.
V utkání dvou mužstev ze spodní části tabulky šlo o hodně. Domácí chtěli potvrdit vítězství z minulého týdne proti Smržovce a výhrou se tak dotáhnout na celky před nimi. Hosté z Jilemnice se chtěli výhrou dostat do klidnějších pater tabulky.
Obě mužstva začala opatrně, ale větší převahu měl Spartak, hráči se tlačili před branku hostí, ale bez gólového efektu. Největší šanci Spartaku měl v prvním poločase Kuba Kalina, když jeho hlavička skončila těsně vedle branky.
Jilemnici se podařilo ve 28. minutě jít do vedení, když si centr do vápna srazil domácí Ondra Petr nešťastně do branky.
Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním otočit skóre na svoji stranu. Nový hráč na hřišti Atanas Krastev se nejlépe zorientoval ve vápně a střelou srovnal skóre na 1:1. Hosté si začali také vypracovávat nějaké šance, ale naštěstí pro nás bez efektu. V 68. minutě mohl vstřelit gól Kamil Kubát, ale jeho střelu gólman Jilemnice se štěstím vyrazil na roh.
Spartak se dočkal v 74. minutě, kdy si Martin Pfeifer krasně zpracoval míč a ve vápně našel Jakuba Kalinu, který poslal střelou Rychnov do vedení. Spartak mohl potvrdit vítězství v samém závěru, kdy šli domácí hráči sami na gólmana hostů, ale akci totálně zazdili.
Rychnov si připsal důležité 3 body a čeká ho ještě těžký boj o záchranu.