Administrace

VIP sekce

Aktuality
07.09.2015 Rychnov - Zásada Bautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 5.9.2015 se Spartak představil v nové sezóně poprvé na domácím hřišti. Domácí chtějí po sestupu z 1.B třídy do okresu opět atakovat postupové příčky.
Po vydřeném vítězství minulý týden v Jenišovicích poměrem 3:2 (3:0) přivitali Zásadu B. Spartak začal tlakem, kterým si vytvořil několik brankových příležitostí. Ve 27. minutě utekl Jára Jindra, předložil míč Martinovi Pfeiferovi, který poslal domácí do vedení.
Na konci 1. poločasu všem zatrnulo, když hostující gólman Soukup při obranném zákroku vyrazil míč, hlavou narazil do tyče a upadl do bezvědomí. Hráči mu poskytli první pomoc a sanita ho odvezla do nemocnice s podezřením na otřes mozku.
Druhý poločas se už odehrával jen na půlce Zásady. Spartak valil jeden útok za druhým. Ve 47. minutě nová posila Michal Viktora vstřelil druhý gól. O pár minut později zvýšil Kuba Kalina na rozdíl 3 branek. Domácí ještě přidali do konce utkání další dvě branky a upravili na konečných 5:0.
Gólmanovi hostí Soukupovi přejeme brzké uzdravení a bezproblémový návrat na hřiště.