Administrace

VIP sekce

Aktuality
14.09.2015 Rychnov - Malá Skálaautor: Vagy
V sobotu 12.9.2015 se Spartak utkal doma s hosty z Malé Skály.Utkání se hrálo ve svižném tempu a již v 1. minutě se Spartak se štěstím dostal do vedení, které zajistil Kuba Kalina. Ten o 2 minuty později trefil síť podruhé, ale gól kvůli ofsajdu neplatil. O další 2 minuty později zahrozili hosté, když trefili nejprve břevno a pak ihned krásnými nůžkami mířili těsně nad.
Hra byla vyrovnaná, ale hosté hrozili častými brejky, na které naštěstí domácí obrana dobře reagovala. V 25. minutě po obrovském závaru před brankou hostí mířil Kuba Kalina hlavou těsně vedle. Ve 32. minutě udělal obrovskou chybu při rozehrávce náš brankář Zdenda Lumnitzer, kdy místo odkopu volil kličku dotírajícímu útočníkovi soupeře, ten mu ale míč vypíchl a bylo srovnáno. V té chvíli hrozili častějšími útoky hosté, ale aktivita se pomalu začala přesouvat na kopačky Spartaku.
Ve 35. minutě zatáhl zleva Jára Jindra, přesným pasem nalil Kubovi Kalinovi a ten se již nemýlil. O 3 minuty později završil Kuba Kalina hattrick, když po špatném odkopu obránce hostů, opět centroval Jára Jindra a naservíroval Kubovi míč přímo na hlavu a Kuba trefil.
V druhé půli už Spartak na hřišti jasně dominoval přidal a svou převahu zúročil dalším gólem v 53. minutě Tomáš Janků, když poslal míč do sítě Malé Skály ostrou střelou po zemi. V 69. minutě pak hosté po samostatném úniku z půli hřiště při ojedinělé šanci korigovali na konečných 4:2 pro Spartak.