Administrace

VIP sekce

Aktuality
19.10.2015 Maršovice poprvé ztratily bodyautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 17.10.2015 se Spartak utkal ve šlágru kola s vedoucím týmem soutěže Maršovicemi, které ještě neztratily ani bod. Díky změně hřiště byly domácím celkem Maršovice, ale utkání se hrálo v Rychnově.
Od začátku se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. V první půli měly velkou šanci Maršovice, když míč skončil na tyči naší branky.
Fotbal se hrál pohledný, tvrdý, ale bez záludností. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Po změně stran byl obraz hry stejný, ale branka ne a ne padnout.
V 81. minutě Maršovice kopaly pokutový kop po faulu Kamila Kubáta na hostujícího Lupu. K penaltě se postavil maršovický Serbus, ale penaltu trestuhodně zahodil 2 metry vedle branky.
V 87. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě Stolín z Maršovic a Spartak přitlačil Maršovice na jejich půlku a tlačil se do zakončení. Výhru jsme mohli strhnout na svoji stranu v 89. minutě, kdy Jára Jindra střelou těsně minul branku Maršovic. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.