Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Tak tenhle hráč, ten než by kopnul levou....to by radši třikrát oběhnul náměstí!!!
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
19.04.2016 Spartak rozstřílel Jenišovice Bautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 16.4.2016 se Spartak na hřišti potkal s celkem Jenišovic B. Naši vstoupili do zápasu parádně, když ve 3. minutě utekl po pravé straně Kamil Kubát a krásným centrem do vápna našel Járu Jindru, který střelou z voleje trefil přesně růžek hostující branky a domácí vedli.
Spartak zatlačil hosty na jejich půli, vypracoval si i šance a snažil se, ale bez gólového efektu. Domácí se dočkali ve 42. minutě, kdy centr do vápna zpracoval Jára Jindra a patičkou posunul Kubovi Kalinovi, ktery zvýšil na poločasových 2:0.
Po změně stran byl obraz hry stejný, domácí tlačlili a hosté bránili. V 51. minutě utekl po levé straně Jára Jindra a jeho centr našel ve vápně Tomáš Janků, který střelou k tyči zvýšil vedení na 3:0. O deset min později už to bylo 4:0, když rohový kop Martina Procházky skončil v bráně hostů.
Na 5 :0 zvýšil v 63. minutě Kuba Kalina, když vyraženou střelu uklidil hlavou do brány. Potom se už zapas dohrával bez vyložené šance a tak jsme si připsali první jarní vítězství.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky