VIP sekce

Administrace

Aktuality
19.04.2016 Spartak rozstřílel Jenišovice Bautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 16.4.2016 se Spartak na hřišti potkal s celkem Jenišovic B. Naši vstoupili do zápasu parádně, když ve 3. minutě utekl po pravé straně Kamil Kubát a krásným centrem do vápna našel Járu Jindru, který střelou z voleje trefil přesně růžek hostující branky a domácí vedli.
Spartak zatlačil hosty na jejich půli, vypracoval si i šance a snažil se, ale bez gólového efektu. Domácí se dočkali ve 42. minutě, kdy centr do vápna zpracoval Jára Jindra a patičkou posunul Kubovi Kalinovi, ktery zvýšil na poločasových 2:0.
Po změně stran byl obraz hry stejný, domácí tlačlili a hosté bránili. V 51. minutě utekl po levé straně Jára Jindra a jeho centr našel ve vápně Tomáš Janků, který střelou k tyči zvýšil vedení na 3:0. O deset min později už to bylo 4:0, když rohový kop Martina Procházky skončil v bráně hostů.
Na 5 :0 zvýšil v 63. minutě Kuba Kalina, když vyraženou střelu uklidil hlavou do brány. Potom se už zapas dohrával bez vyložené šance a tak jsme si připsali první jarní vítězství.