Administrace

VIP sekce

Aktuality
09.05.2016 Spartak remizoval s Tanvaldemautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 7.5.2016 Spartak přivítal na svém pažitu Tanvald. Podle informací od vedení Tanvaldu přijelo jejich C mužstvo. Zápas začal náporem Spartaku a ve 3. minutě jsme trefili břevno. Spartak hosty zavřel na jejich půlce a tlačil se do zakončení, ale bez golového efektu.
Hosté využili šanci, když utekl hostující Svoboda a poslal Tanvald do vedení. Byla to také první a poslední střela hostí v 1. poločase. Ve 34. minutě byl faulován v pokutovém území domácí hráč a následnou penaltu proměnil s přehledem Ducháček. Vyrovnal tak na 1:1. Spartak ještě přidal na obrátkách a do šatny přidal ještě jeden gól, když se po centru do vápna trefil Michal Viktora hlavou a upravil na poločasových 2:1 pro Rychnov.
Do druhého poločasu nastoupili naši s odhodláním zvýšit vedení, ale nějak se přestalo dařit a začaly se vršit chyby. Po jedné takové chybě Tanvald srovnal stav na 2:2. Od té doby bylo po fotbale. Tanvald začal zdržovat, zakopávat míče, polehávat a diskutovat z rozhodčím.
V 90. minutě mohl rozhodnout utkání domácí Dominik Dupač, ale jeho přízemní střelu gólman hostů chytil. Utkání tak skončilo remízou 2:2. Zápas dobře odřídila trojice rozhodčích v čele s panem Diringerem.