Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Ševčenko neprorazil. To by u toho musel být jeho otec, tankista... (při pokusu Ševčenka projít mezi dvěma obránci)
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
09.05.2016 Spartak remizoval s Tanvaldemautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 7.5.2016 Spartak přivítal na svém pažitu Tanvald. Podle informací od vedení Tanvaldu přijelo jejich C mužstvo. Zápas začal náporem Spartaku a ve 3. minutě jsme trefili břevno. Spartak hosty zavřel na jejich půlce a tlačil se do zakončení, ale bez golového efektu.
Hosté využili šanci, když utekl hostující Svoboda a poslal Tanvald do vedení. Byla to také první a poslední střela hostí v 1. poločase. Ve 34. minutě byl faulován v pokutovém území domácí hráč a následnou penaltu proměnil s přehledem Ducháček. Vyrovnal tak na 1:1. Spartak ještě přidal na obrátkách a do šatny přidal ještě jeden gól, když se po centru do vápna trefil Michal Viktora hlavou a upravil na poločasových 2:1 pro Rychnov.
Do druhého poločasu nastoupili naši s odhodláním zvýšit vedení, ale nějak se přestalo dařit a začaly se vršit chyby. Po jedné takové chybě Tanvald srovnal stav na 2:2. Od té doby bylo po fotbale. Tanvald začal zdržovat, zakopávat míče, polehávat a diskutovat z rozhodčím.
V 90. minutě mohl rozhodnout utkání domácí Dominik Dupač, ale jeho přízemní střelu gólman hostů chytil. Utkání tak skončilo remízou 2:2. Zápas dobře odřídila trojice rozhodčích v čele s panem Diringerem.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky