Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
A teď málem ukázal Lukáš Jarolím publiku téměř vše, co nosí pod trenýrkami, po Goorově zákroku... no ještě, že Lukáš Jarolím nechodí naostro.
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
06.09.2016 Spartak doma porazil Plavyautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 27.8.2016 přivítal Spartak na svém hřišti hosty z Plavů a utkání začal parádně, když v 6. minutě po levé straně utekl Jára Jindra a jeho centr do vápna našel hlavu Lukáše Vondráka, který otevřel skóre.
Ve 12. minutě bylo zase veselo, když znovu centroval Jarda Jindra a na jeho krasný centr si naběhl Dominik Dupač a zvýšil vedení domácích na 2:0. Spartak byl lepší a nepouštěl hosty z Plavů do žádných vyložených šancí. Ve 30. minutě už to bylo 3:0, když se po rohu hlavou prosadila nová posila Spartaku, Roland Kusebauch.
Po změně stran hosté snižili Čermákem po chybě naší obrany. V 53. minutě kopal Spartak volný přímý kop, na který si naběhl R. Kusebauch a zvýšil na 4:1. Hosté ještě se pokusili s utkáním něco udělat, když snížili Čermákem na 4:2. Zdramatizování zápasu ale Spartak nepřipustil a tak Dominik Havlíček zapsal svou brankou konečné skóre 5:2 pro domácí.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky