Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Profesionální sport? Nikdy! Připravil by amatéry o živobytí.
Gabriel Laub
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
06.09.2016 Spartak doma porazil Plavyautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 27.8.2016 přivítal Spartak na svém hřišti hosty z Plavů a utkání začal parádně, když v 6. minutě po levé straně utekl Jára Jindra a jeho centr do vápna našel hlavu Lukáše Vondráka, který otevřel skóre.
Ve 12. minutě bylo zase veselo, když znovu centroval Jarda Jindra a na jeho krasný centr si naběhl Dominik Dupač a zvýšil vedení domácích na 2:0. Spartak byl lepší a nepouštěl hosty z Plavů do žádných vyložených šancí. Ve 30. minutě už to bylo 3:0, když se po rohu hlavou prosadila nová posila Spartaku, Roland Kusebauch.
Po změně stran hosté snižili Čermákem po chybě naší obrany. V 53. minutě kopal Spartak volný přímý kop, na který si naběhl R. Kusebauch a zvýšil na 4:1. Hosté ještě se pokusili s utkáním něco udělat, když snížili Čermákem na 4:2. Zdramatizování zápasu ale Spartak nepřipustil a tak Dominik Havlíček zapsal svou brankou konečné skóre 5:2 pro domácí.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky