Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
A ve vzduchu zavoněla sádra
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
11.04.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 8.4.2017 musel Spartak kvůli promáčenému hřišti odehrát své domácí utkání v Železném Brodě na umělé trávě. Spartak chtěl potvrdit své postavení v tabulce a hned od začátku zatlačil Zásadu na jejich půli a vypracoval si i několik šancí, ale bez gólu.
Ve 30. minutě využil zmatku v naší obraně Šupík a poslal Zásadu do vedení. Spartak ale rychle odpověděl Kubou Kalinou, který šikovně přehodil hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě jsme kopali penaltu, ale Martin Procházka ji neproměnil (nedal ji už minulé kolo) a tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku.
Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. V 56. minutě špatně vykopl hostující brankář, míč se dostal ke Kubovi Kalinovi a ten střelou z půlky hřiště poslal Spartak do vedení. Hosté pak začali více zlobit domácí obranu a ta měla čím dál víc starostí se zlepšenou hrou Zásady. V 77. minutě dostal Kuba Kalina přesnou přihrávku na velké vápno a střelou k tyči završil svůj hattrick na 3:1 pro Spartak.
V závěru ještě hostující Srbek trefil tyč naší branky. Utkání s přehledem pískal Mikula a na čarách mu asistovali Fridrich s Brožkem. Příští víkend se odehraje šlágr kola, kdy aktuálně vedoucí Spartak zajíždí do Břízek, kde se utká o 1. místo se Mšenem B.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky