Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Protáhl se mezi dvěma obránci, jako by tam byli namalovaní.
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
11.04.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 8.4.2017 musel Spartak kvůli promáčenému hřišti odehrát své domácí utkání v Železném Brodě na umělé trávě. Spartak chtěl potvrdit své postavení v tabulce a hned od začátku zatlačil Zásadu na jejich půli a vypracoval si i několik šancí, ale bez gólu.
Ve 30. minutě využil zmatku v naší obraně Šupík a poslal Zásadu do vedení. Spartak ale rychle odpověděl Kubou Kalinou, který šikovně přehodil hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě jsme kopali penaltu, ale Martin Procházka ji neproměnil (nedal ji už minulé kolo) a tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku.
Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. V 56. minutě špatně vykopl hostující brankář, míč se dostal ke Kubovi Kalinovi a ten střelou z půlky hřiště poslal Spartak do vedení. Hosté pak začali více zlobit domácí obranu a ta měla čím dál víc starostí se zlepšenou hrou Zásady. V 77. minutě dostal Kuba Kalina přesnou přihrávku na velké vápno a střelou k tyči završil svůj hattrick na 3:1 pro Spartak.
V závěru ještě hostující Srbek trefil tyč naší branky. Utkání s přehledem pískal Mikula a na čarách mu asistovali Fridrich s Brožkem. Příští víkend se odehraje šlágr kola, kdy aktuálně vedoucí Spartak zajíždí do Břízek, kde se utká o 1. místo se Mšenem B.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky