Administrace

VIP sekce

Aktuality
29.08.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 26.8.2017 přijel do Rychnova k prvnímu mistráku Tanvald, se kterým jsou zápasy vždy napínavé a tak se očekával dobrý fotbal.
Od první minuty Spartak tlačil a rychle se ujal vedení, když osamocený Karel Plaček z velkého vápna přehodil gólmana a poslal Spartak do vedení.
Domácí byli lepší a stále se tlačili před hostující branku. Ve 44. minutě poslal míč do vápna Martin Procházka a jeho centr uklidil Jakub Kalina hlavou do brány 2:0. Hned z následující akce protlačil míč do sítě Jára Jindra a upravil na poločasových 3:0.
V druhém poločase se obraz hry nezměnil, domácí utočili a hosté bránili. V 60. minutě zužitkoval centr do vápna Roland Kusebauch a zvýšil na konečných 4:0. Spartak ještě měl několik vyloženích šancí, ale bez využití. Hosté mohli děkovat gólmanu Buriánkovi, že si neodvezli větší brankový příděl.
Výsledek 4:0 (3:0)
Diváků 100
Sestava Spartaku: Lumnitzer - David (46. Havlíček), Petr, Procházka, Janků, Jindra, Kalina, Plaček (75.Viktora), Lána, Hrstka (46.Pánek), Kusebauch