Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Brněnští asi spíše čekali, že Blšany si dají tři vlastní góly a zase odjedou do stínu chmelových štoků.
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
19.09.2017 Spartak proti Kokonínuautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 16.9.2017 se v tradičním derby utkal doma Spartak s Kokonínem. Lépe začali hosté, když domácí obrana nechala bez povšimnutí Chuchlu a ten poslal Kokonín do vedení. Domácí přidali a zatlačili hosty na jejich polovinu.
Lépe kombinovali, ale bez gólového efektu. Ve 28. minutě se Spartak dočkal, když vystřelil Petr, jeho střelu hostující gólman neudržel a dobíhající Havlíček srovnal na 1:1. Domácí byli dál lepší a snažili se o další braku. Dočkali se, když Procházka našel dlouhým pasem Dupače, ten obešel gólmana hostů a poslal Spartak do vedení. Pro Kokonín bylo znovu zle, když ve 45. minutě napřáhl Jindra a z 20 metrů trefil šibenici hostující branky. Do šaten se šlo za stavu 3:1 pro Rychnov.
Ve druhém poločase byl Spartak jasně lepší a tlačil se do zakončení. V 61. minutě se hostům z ojedinělé akce podařilo snížit Krejčíkem, ale to bylo z jejich strany vše. Rychnov v 68. minutě po krásné kombinaci na hranici velkého vápna zvýšil Jindrou vedení na 4:2.
Domácí fanoušci chtěli vidět pověstného "bůra" a to se jim vyplnilo, když Procházka kopal roh, na který si naběhl Viktora a hlavou upravil na konečných a zasloužených 5:2 pro Spartak.
Sestava Rychnova: Lumnitzer - Havlíček, Kalina, Janků, Dupač, Lána, Pánek, Jindra, Procházka, Petr, Kubát.K
střídali:Viktora,Kubát F.,David,Kusebauch.
Sestava Kokonína: Kolovratník - Krejčík, Staněk, Chuchla, Štichauer, Hlubuček, Neprasil, Šourek, Mrklas, Janků, Láda, Malý
Střídal: Maixner

Diváků 85
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky