Administrace

VIP sekce

Aktuality
19.09.2017 Spartak proti Kokonínuautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 16.9.2017 se v tradičním derby utkal doma Spartak s Kokonínem. Lépe začali hosté, když domácí obrana nechala bez povšimnutí Chuchlu a ten poslal Kokonín do vedení. Domácí přidali a zatlačili hosty na jejich polovinu.
Lépe kombinovali, ale bez gólového efektu. Ve 28. minutě se Spartak dočkal, když vystřelil Petr, jeho střelu hostující gólman neudržel a dobíhající Havlíček srovnal na 1:1. Domácí byli dál lepší a snažili se o další braku. Dočkali se, když Procházka našel dlouhým pasem Dupače, ten obešel gólmana hostů a poslal Spartak do vedení. Pro Kokonín bylo znovu zle, když ve 45. minutě napřáhl Jindra a z 20 metrů trefil šibenici hostující branky. Do šaten se šlo za stavu 3:1 pro Rychnov.
Ve druhém poločase byl Spartak jasně lepší a tlačil se do zakončení. V 61. minutě se hostům z ojedinělé akce podařilo snížit Krejčíkem, ale to bylo z jejich strany vše. Rychnov v 68. minutě po krásné kombinaci na hranici velkého vápna zvýšil Jindrou vedení na 4:2.
Domácí fanoušci chtěli vidět pověstného "bůra" a to se jim vyplnilo, když Procházka kopal roh, na který si naběhl Viktora a hlavou upravil na konečných a zasloužených 5:2 pro Spartak.
Sestava Rychnova: Lumnitzer - Havlíček, Kalina, Janků, Dupač, Lána, Pánek, Jindra, Procházka, Petr, Kubát.K
střídali:Viktora,Kubát F.,David,Kusebauch.
Sestava Kokonína: Kolovratník - Krejčík, Staněk, Chuchla, Štichauer, Hlubuček, Neprasil, Šourek, Mrklas, Janků, Láda, Malý
Střídal: Maixner