Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Tohle bylo moc rychlé, to by nedojel ani Milan Baroš ve svém Ferrari
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
03.10.2017 Spartak proti Jenišovicímautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 30.9.2017 Spartak doma poměřil své síly s B mužstvem Jenišovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale bez šancí. Až ve 13. minutě fauloval ve velkém vápně hostující gólman domácího útočníka a z následné penalty poslal Jára Jindra Spartak do vedení. Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Martinovi Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0.
Po této brance převzal Spartak otěže zápasu a kontroloval hru. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro Rychnov.
Po změně stran se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat. Jiskru naděje vykřesal v 55. minutě Strnad, který snížil na rozdíl jedné branky. V 64. minutě dostal krásný balon Dominik Dupač, utekl hostující obraně a střelou k tyči zvýšil na 3:1. Domácí se snažili ještě přidat nějakou branku, ale střely Atanase Krasteva a hlavička Tomáše Janků zůstaly nevyužity.
V 77. minutě opět utekl po levé straně Dupač, ve vápně centrem našel Kubu Kalinu, který upravil na konečných 4:1 pro Rychnov.
A jelikož byla o víkendu v Rychnově Svatováclavská pouť, tak jako každý rok, když Spartak vyhraje, mají kluci od předsedy slíbeny labutě a i tentokrát si je užili.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky