Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Jdi za svým cílem, tvrdě, nekompromisně, neústupně, odhodlaně, přímočaře...jedině tvrdá práce vede až na vrchol. Neustále se učit a zdokonalovat se v tom, co tě baví je nejperspektivnější činnost na světě!
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
03.10.2017 Spartak proti Jenišovicímautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 30.9.2017 Spartak doma poměřil své síly s B mužstvem Jenišovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale bez šancí. Až ve 13. minutě fauloval ve velkém vápně hostující gólman domácího útočníka a z následné penalty poslal Jára Jindra Spartak do vedení. Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Martinovi Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0.
Po této brance převzal Spartak otěže zápasu a kontroloval hru. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro Rychnov.
Po změně stran se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat. Jiskru naděje vykřesal v 55. minutě Strnad, který snížil na rozdíl jedné branky. V 64. minutě dostal krásný balon Dominik Dupač, utekl hostující obraně a střelou k tyči zvýšil na 3:1. Domácí se snažili ještě přidat nějakou branku, ale střely Atanase Krasteva a hlavička Tomáše Janků zůstaly nevyužity.
V 77. minutě opět utekl po levé straně Dupač, ve vápně centrem našel Kubu Kalinu, který upravil na konečných 4:1 pro Rychnov.
A jelikož byla o víkendu v Rychnově Svatováclavská pouť, tak jako každý rok, když Spartak vyhraje, mají kluci od předsedy slíbeny labutě a i tentokrát si je užili.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky