Administrace

VIP sekce

Aktuality
03.10.2017 Spartak proti Jenišovicímautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 30.9.2017 Spartak doma poměřil své síly s B mužstvem Jenišovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale bez šancí. Až ve 13. minutě fauloval ve velkém vápně hostující gólman domácího útočníka a z následné penalty poslal Jára Jindra Spartak do vedení. Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Martinovi Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0.
Po této brance převzal Spartak otěže zápasu a kontroloval hru. Do šaten se šlo za stavu 2:0 pro Rychnov.
Po změně stran se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat. Jiskru naděje vykřesal v 55. minutě Strnad, který snížil na rozdíl jedné branky. V 64. minutě dostal krásný balon Dominik Dupač, utekl hostující obraně a střelou k tyči zvýšil na 3:1. Domácí se snažili ještě přidat nějakou branku, ale střely Atanase Krasteva a hlavička Tomáše Janků zůstaly nevyužity.
V 77. minutě opět utekl po levé straně Dupač, ve vápně centrem našel Kubu Kalinu, který upravil na konečných 4:1 pro Rychnov.
A jelikož byla o víkendu v Rychnově Svatováclavská pouť, tak jako každý rok, když Spartak vyhraje, mají kluci od předsedy slíbeny labutě a i tentokrát si je užili.