Administrace

VIP sekce

Aktuality
02.05.2018 Spartak proti Radčicímautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 28.4.2018 jsme v prvním jarním utkání přivítali mužstvo z Radčic. Od začatku utkání byli domáci trošku lepším týmem a v 8. min. mohl jít Spartak do vedení, ale Viktorovu střelu zastavila tyčka.
V 17. min mohli jít hosté do vedení, ale domácí odvrátili. O pár minut později se ocitl domácí Janků sám před gólmanem hostů, ale nepodařilo se mu ho prostřelit.
Jinak se domácím nedařilo kombinovat a kupili mraky chyb. Do druhého poločasu nastoupil uplně jiný Rychnov. V 52. min. zahrávali domácí roh a Šilhán poslal Spartak do vedení. Chvili na to zvýšil Mrklas na 2:0 a v 57. min. Jindra v pádu zvýšil na 3:0.
Pak už se hrálo jenom na hostující branku. Ke konci zápasu ještě domáci kopali roh, na který si naběhl Viktora a zvýšil na 4:0. Tečku za zápasem ještě udělal Šilhán, který nůžkami upravil na konečných 5 :0.
Sestavy: Rychnov - Ducháček - Plaček (70.Lána), Kubát F., Dupač, Mrklas (81.David), Procházka, Viktora, Havlíček (46.Šilhán), Kalina, Janků (65.Petr), Jindra (62.Krastev)
Radčice: Řehák - Petr, Miller, Sůva, Šturm, Řehák, Slováček, Strnad, Koudelka (45.Havlíček), Kudrnáč, Novák