Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Box je stejně krutý, krvavý sport jako lov. S tím rozdílem, že oběti nejsou němá zvířata, ale ubozí černoši.
Michal Arditti
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
02.05.2018 Spartak proti Radčicímautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 28.4.2018 jsme v prvním jarním utkání přivítali mužstvo z Radčic. Od začatku utkání byli domáci trošku lepším týmem a v 8. min. mohl jít Spartak do vedení, ale Viktorovu střelu zastavila tyčka.
V 17. min mohli jít hosté do vedení, ale domácí odvrátili. O pár minut později se ocitl domácí Janků sám před gólmanem hostů, ale nepodařilo se mu ho prostřelit.
Jinak se domácím nedařilo kombinovat a kupili mraky chyb. Do druhého poločasu nastoupil uplně jiný Rychnov. V 52. min. zahrávali domácí roh a Šilhán poslal Spartak do vedení. Chvili na to zvýšil Mrklas na 2:0 a v 57. min. Jindra v pádu zvýšil na 3:0.
Pak už se hrálo jenom na hostující branku. Ke konci zápasu ještě domáci kopali roh, na který si naběhl Viktora a zvýšil na 4:0. Tečku za zápasem ještě udělal Šilhán, který nůžkami upravil na konečných 5 :0.
Sestavy: Rychnov - Ducháček - Plaček (70.Lána), Kubát F., Dupač, Mrklas (81.David), Procházka, Viktora, Havlíček (46.Šilhán), Kalina, Janků (65.Petr), Jindra (62.Krastev)
Radčice: Řehák - Petr, Miller, Sůva, Šturm, Řehák, Slováček, Strnad, Koudelka (45.Havlíček), Kudrnáč, Novák
100 diváků.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky