Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
To byla kosa jak od prvorepublikového zemědělce...
Jaromír Bosák
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
09.05.2018 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 5.5.2018 se na zápas Spartaku se Zásadou, dvou mužstev v bitvě o vítězství v základní části skupiny přišlo podívat skoro 200 diváků. A ti viděli od začátku větší aktivitu domácího mužstva.
V 7. minutě utekl po levé straně Janků, přihrávkou před bránu našel Kalinu a ten poslal Spartak do vedení. Ve 26. minutě zvýšili domácí z penalty Jindrou na 2:0. Ve 36. minutě si Jindra penaltu zopakoval a zvýšil na 3:0. Ve 41. minutě ale dali o sobě vědět i hosté a Loukota snížil na poločasových 3:1.
Po změně stran byli lepší hosté a vypracovali si několik dobrých šancí. V 72. minutě snížil zásadský Mrkvička a drama bylo na světě. Domácí mohli rozhodnout z několika vyložených šancí, ale ne a ne trefit branku.
V 90. minutě utekl domácí Šilhán a zvýšil na konečných 4:2 pro domácí. Díky nedělní prohře Malé Skály doma s Jenišovicemi 1:3 tak Spartak vyhrál základní část okresního přeboru.
Sestava Rychnov:Ducháček - Krejčík, Mrklas (46.Šilhán), Petr, Procházka M., Kalina, Janků (67.Lána), Jindra, Viktora (40.Plaček), Procházka D., Kubát F.
Zásada:Růžička - Fišer, Lhota, Blažek, Pleštil, Beneš, Šimánek (59.Mrkvička), Salaba, Štryncl, Šupík, Loukota (Línek)
180 diváků
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky