Administrace

VIP sekce

Aktuality
09.05.2018 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 5.5.2018 se na zápas Spartaku se Zásadou, dvou mužstev v bitvě o vítězství v základní části skupiny přišlo podívat skoro 200 diváků. A ti viděli od začátku větší aktivitu domácího mužstva.
V 7. minutě utekl po levé straně Janků, přihrávkou před bránu našel Kalinu a ten poslal Spartak do vedení. Ve 26. minutě zvýšili domácí z penalty Jindrou na 2:0. Ve 36. minutě si Jindra penaltu zopakoval a zvýšil na 3:0. Ve 41. minutě ale dali o sobě vědět i hosté a Loukota snížil na poločasových 3:1.
Po změně stran byli lepší hosté a vypracovali si několik dobrých šancí. V 72. minutě snížil zásadský Mrkvička a drama bylo na světě. Domácí mohli rozhodnout z několika vyložených šancí, ale ne a ne trefit branku.
V 90. minutě utekl domácí Šilhán a zvýšil na konečných 4:2 pro domácí. Díky nedělní prohře Malé Skály doma s Jenišovicemi 1:3 tak Spartak vyhrál základní část okresního přeboru.
Sestava Rychnov:Ducháček - Krejčík, Mrklas (46.Šilhán), Petr, Procházka M., Kalina, Janků (67.Lána), Jindra, Viktora (40.Plaček), Procházka D., Kubát F.
Zásada:Růžička - Fišer, Lhota, Blažek, Pleštil, Beneš, Šimánek (59.Mrkvička), Salaba, Štryncl, Šupík, Loukota (Línek)