Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Závod, kde se radost rodí z bolesti.
Jizerská padesátka
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
23.05.2018 Spartak opět proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 19.5.2018 se v krátké době podruhé za sebou utkala dvě mužstva, která chtějí postoupit do krajských soutěží. Spartak tak opět hostil Zásadu.
V utkání začali lépe domácí, kteří byli aktivnější. V 10. minutě se ujali vedení, když centr do vápna našel hlavu Kaliny a ten poslal Spartak do vedení. V 19. minutě byl odpískán velmi sporný faul před velkým vápnem a hosté z následného přímého kopu srovnali na 1:1.
Domácí byli i nadále lepším mužstvem a dobývali hostující branku. To se jim povedlo těsně před přestávkou, když Dupač poslal domácí do vedení.
Po změně stran se obraz hry nezměnil, domácí byli jasně lepší a hosté zlobili jenom sporadicky. V 50. minutě podržel Spartak gólman Ducháček, když zákrokem odpoledne vytáhl Srbkovu střelu do šibenice. V 70. minutě domácí zbytečně faulovali ve vápně, ale následně nařízenou penaltu hosté trestuhodně zahodili.
V 87. minutě utekl D. Procházka, střelou k tyči zvýšil na 3:1 a uklidnil už tak dost vyhecovaný zápas. A v 92. minutě zpečetil Kalina definitivně pojistku na 4:1 pro Spartak Rychnov. Domácí vyhráli zaslouženě a dál vládnou celé soutěži.
Branky Rychnov: Kalina 2x, Dupač1x, Procházka D. 1x
Zásada: Mrkvička
Diváků 80
ŽK 5:0!!!!!!!!
Sestava Rychnov: Ducháček - Kubát, Havlíček (75.Kolovratník), Dupač (83.Petr), Procházka D., Viktora, Procházka M., Kalina, Janků, Plaček, Jindra
Zásada: Línek - Čurda, Beneš, Pleštil, Štryncl, Blažek, Salaba (22.Srbek), Mrkvička (88.Soukup), Šupík, Loukota (71.Kopal), Šimánek.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky