Copyright © 2008 - 2019 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Anketa
Výsledky již ukončených anket
 
Sportovní citáty a hlášky
Tady to vypadá, jako by se tu měla sázet rýže.
Jaromír Bosák
 
Počasí
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
Známkování
Oznámkujte tyto stránky:
1
2
3
4
5
Průměrná známka: 2,44
Celkem známkovalo: 3490
Pravidla známkování
 
Administrace
 
VIP sekce
 
Aktuality
23.05.2018 Spartak opět proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 19.5.2018 se v krátké době podruhé za sebou utkala dvě mužstva, která chtějí postoupit do krajských soutěží. Spartak tak opět hostil Zásadu.
V utkání začali lépe domácí, kteří byli aktivnější. V 10. minutě se ujali vedení, když centr do vápna našel hlavu Kaliny a ten poslal Spartak do vedení. V 19. minutě byl odpískán velmi sporný faul před velkým vápnem a hosté z následného přímého kopu srovnali na 1:1.
Domácí byli i nadále lepším mužstvem a dobývali hostující branku. To se jim povedlo těsně před přestávkou, když Dupač poslal domácí do vedení.
Po změně stran se obraz hry nezměnil, domácí byli jasně lepší a hosté zlobili jenom sporadicky. V 50. minutě podržel Spartak gólman Ducháček, když zákrokem odpoledne vytáhl Srbkovu střelu do šibenice. V 70. minutě domácí zbytečně faulovali ve vápně, ale následně nařízenou penaltu hosté trestuhodně zahodili.
V 87. minutě utekl D. Procházka, střelou k tyči zvýšil na 3:1 a uklidnil už tak dost vyhecovaný zápas. A v 92. minutě zpečetil Kalina definitivně pojistku na 4:1 pro Spartak Rychnov. Domácí vyhráli zaslouženě a dál vládnou celé soutěži.
Branky Rychnov: Kalina 2x, Dupač1x, Procházka D. 1x
Zásada: Mrkvička
Diváků 80
ŽK 5:0!!!!!!!!
Sestava Rychnov: Ducháček - Kubát, Havlíček (75.Kolovratník), Dupač (83.Petr), Procházka D., Viktora, Procházka M., Kalina, Janků, Plaček, Jindra
Zásada: Línek - Čurda, Beneš, Pleštil, Štryncl, Blažek, Salaba (22.Srbek), Mrkvička (88.Soukup), Šupík, Loukota (71.Kopal), Šimánek.
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky