Administrace

VIP sekce

Aktuality
23.05.2018 Spartak opět proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 19.5.2018 se v krátké době podruhé za sebou utkala dvě mužstva, která chtějí postoupit do krajských soutěží. Spartak tak opět hostil Zásadu.
V utkání začali lépe domácí, kteří byli aktivnější. V 10. minutě se ujali vedení, když centr do vápna našel hlavu Kaliny a ten poslal Spartak do vedení. V 19. minutě byl odpískán velmi sporný faul před velkým vápnem a hosté z následného přímého kopu srovnali na 1:1.
Domácí byli i nadále lepším mužstvem a dobývali hostující branku. To se jim povedlo těsně před přestávkou, když Dupač poslal domácí do vedení.
Po změně stran se obraz hry nezměnil, domácí byli jasně lepší a hosté zlobili jenom sporadicky. V 50. minutě podržel Spartak gólman Ducháček, když zákrokem odpoledne vytáhl Srbkovu střelu do šibenice. V 70. minutě domácí zbytečně faulovali ve vápně, ale následně nařízenou penaltu hosté trestuhodně zahodili.
V 87. minutě utekl D. Procházka, střelou k tyči zvýšil na 3:1 a uklidnil už tak dost vyhecovaný zápas. A v 92. minutě zpečetil Kalina definitivně pojistku na 4:1 pro Spartak Rychnov. Domácí vyhráli zaslouženě a dál vládnou celé soutěži.
Branky Rychnov: Kalina 2x, Dupač1x, Procházka D. 1x
Zásada: Mrkvička