Administrace

VIP sekce

Aktuality
21.08.2018 Spartak proti Bozkovuautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 18.8.2018 se Spartak po 3 letech představil opět v krajské soutěži. Pomoci mu mají také nové posily Maryško (Železný Brod), Feri (Přepeře), Plátek (Semily) a Rincon Perdiguero (Španělsko).
V prvním zápase přivítal Bozkov. Ve 3. minutě mohl domácí poslat do vedení Rincon, ale jeho střela těsně minula branku. Domácí byli lepším týmem, měli více balón na svých kopačkách, ale bez golového zakončení.
To ve 29. minutě vystřelil hostující Červený a jeho tečovaná střela se od tyče odrazila do brány a hosté vedli.O 4 minuty později už to z domácími vypadalo špatně, když znovu Červený trefil z 25 metrů bránu a bylo to 0:2.
Jiskříčku naděje mohl vykřesat Maryško, ale jeho samostatný unik na bránu zneškodnil hostující brankář a tak i skončil první poločas.
Po změně stran a to ve 47. minutě snížil Dupač a v 54. minutě krásnou střelou vyrovnal Procházka. Od té doby se hrálo jen na polovině Bozkova a domácí se snažili o vstřelení dalších branek. Ale nedařilo se.
V 69. minuě měl velkou šanci Krastev, ale jeho dorážka šla vedle tyče. V 75. minutě rozehráli hosté rohový kop na krátko, na to domácí obrana nereagovala a Havel střelou poslal hosty do vedení. Domácím se už nepodařilo alespoň vyrovnat a tak si hosté odvezli všechny body.