Copyright © 2008 - 2019 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Anketa
Výsledky již ukončených anket
 
Sportovní citáty a hlášky
Leváci jsou potřeba v každém týmu, ale ne když odjakživa kopou pravou.
Jaromír Bosák
 
Počasí
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
Známkování
Oznámkujte tyto stránky:
1
2
3
4
5
Průměrná známka: 2,45
Celkem známkovalo: 3473
Pravidla známkování
 
Administrace
 
VIP sekce
 
Aktuality
21.08.2018 Spartak proti Bozkovuautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 18.8.2018 se Spartak po 3 letech představil opět v krajské soutěži. Pomoci mu mají také nové posily Maryško (Železný Brod), Feri (Přepeře), Plátek (Semily) a Rincon Perdiguero (Španělsko).
V prvním zápase přivítal Bozkov. Ve 3. minutě mohl domácí poslat do vedení Rincon, ale jeho střela těsně minula branku. Domácí byli lepším týmem, měli více balón na svých kopačkách, ale bez golového zakončení.
To ve 29. minutě vystřelil hostující Červený a jeho tečovaná střela se od tyče odrazila do brány a hosté vedli.O 4 minuty později už to z domácími vypadalo špatně, když znovu Červený trefil z 25 metrů bránu a bylo to 0:2.
Jiskříčku naděje mohl vykřesat Maryško, ale jeho samostatný unik na bránu zneškodnil hostující brankář a tak i skončil první poločas.
Po změně stran a to ve 47. minutě snížil Dupač a v 54. minutě krásnou střelou vyrovnal Procházka. Od té doby se hrálo jen na polovině Bozkova a domácí se snažili o vstřelení dalších branek. Ale nedařilo se.
V 69. minuě měl velkou šanci Krastev, ale jeho dorážka šla vedle tyče. V 75. minutě rozehráli hosté rohový kop na krátko, na to domácí obrana nereagovala a Havel střelou poslal hosty do vedení. Domácím se už nepodařilo alespoň vyrovnat a tak si hosté odvezli všechny body.

Branky 47" Dupač, 55 "Procházka M.- 29", 33" Červený, 75" Havel
Diváků 120
Sestava Rychnov: Ducháček, Pfeifer, Feri, Dupač (87.Plátek), Petr, Procházka M., Maryško, Janků, Krastev (73.Plaček), Jindra, Rincon (83.Lána).
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky