Administrace

VIP sekce

Aktuality
28.08.2018 Spartak proti Harrachovuautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 25.8.2018 zajížděl Spartak do Harrachova a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého a to ještě na malém hřišti s umělým povrchem. Utkání jsme začali tlakem a do vedení jsme mohli jít ve 3. minutě, kdy Procházka Martin trefil břevno a v 9. minutě z jasné pozice Maryško přestřelil branku.
V 19. minutě opět zazvonilo domácí břevno po střele Maryšky. "NEDÁŠ DOSTANEŠ" se pak ukázalo ve 29. minutě, kdy utekl domácí hráč, náš brankář ho podrazil, následnou penaltu proměnil Barbořák a domácí se ujali vedení 1:0. Ve 37. minutě zahrávali domácí volný přímý kop, na něj si naběhl Kyncl a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ve 43. minutě se Spartak dočkal gólu, když David Procházka využil chyby domácích a snížil na poločasových 2:1.
Po změně stran byl Rychnov aktivnější, lépe kombinoval a tlačil se do zakončení, ale ne a ne dát gól. V 53. minutě došlo k nedorozumění v hostující obraně a Tuhela střelou z 20 metrů přehodil našeho gólmana hostů a upravil skóre na 3:1.
Domácí se zatáhli a začali bránit výsledek. Snížit mohl Rincon, ale jeho hlavička šla vedle tyče domácí branky. Spartak obléhal branku, ale domácí postavili autobus na velké vápno a my se nemohli prosadit. To se povedlo až v 84. minutě, když snížil David Procházka na 3:2.
Spartak tlačil, střílel, ale gól, který by znamenal alespoň plichtu, už nedal.
I přes prohru jsme od domácích fanoušků a hráčů dostali pochvalu za předvedený výkon. Snad už ta výhra přijde v sobotu 1.9., kdy od 14:00 hodin hostíme Jablonec nad Jizerou.
Sestavy: Ducháček - Viktora (46.Rincon), Petr, Feri, Kubát F., Dupač, Procházka D., Procházka M., Maryško, Janků, Kalina (56.Jindra)
Rozhodčí: Kvítek - Obršlík, Pokorný