Copyright © 2008 - 2020 SK Spartak Rychnov u Jablonce n.N. Graphics, HTML content by Vagy. Code by Fidel. All rights reserved.
 
Menu
 
Sportovní citáty a hlášky
Počkej, ale to není můj příbuznej, to je TVŮJ příbuznej...
Jiří Šturma
 
Vítězný pokřik
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, hej!
Cigi - caga - cigi - caga.
Cigi, caga, cigi, caga,
hej, hej, HEJ!
Rychnov válí, Rychnov válí,
Rychnov válí HEJ, HEJ, HEJ!
 
VIP sekce
 
Administrace
 
Aktuality
02.10.2018 Spartak proti Přepeřímautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 29.9.2018 se Spartak doma utkal s Přepeřemi “B”. Rychnov po dvou porážkách chtěl zase bodovat, ale kvůli velké marodce měl problém postavit 11 hráčů. Ve 2. minutě se do šance dostal Pfeifer, ale gólmana hostů neprostřelil. Ve 4. minutě odcentroval z levé strany Jindra, ve vápně si balón našel Dupač a vrátil ho před bránu, kde byl připraven Havlíček, který doklepl balón do branky a Spartak šel do vedení.
Ve 13. minutě bylo znovu veselo, když Maryško převzal míč na velkém vápně a střelou do šibenice hostující brány poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ve 22. minutě domácí Dupač přehodil vyběhnutého gólmana hostů, ale jeho šanci zneškodnili včasným odkopem hostující obránci.
Ve 24. minutě se do velké šance dostal Janků, ale jeho samostatný únik a následná střela skončily vedle branky hostů. Poločasový stav byl 2:0 pro Rychnov.
Do 2. poločasu poslali hosté 3 posily z “A” mužstva a čekal se větší tlak hostů, kteří v 1. poločase něměli žádnou šanci. Ve 49. minutě selhal domácí Kalina, když v jasné šanci netrefil branku. V 67. minutě se vyznamenal hostující gólman, když Maryškův trestný kop, mířící do šibenice, vytáhl na roh.
V 83. minutě utekl Jindra po levé straně, míč posunul Maryškovi, který si ho navedl do středu hřiště a krásnou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Tím upravil na konečných 3:0 pro Spartak.
O víkendu byla v Rychnově pouť a tak měli domácí tradičně za vítězství od prezidenta klubu p.Šturmy slíbené labutě, které si parádně užili.

Branky: 4. Havlíček,13. a 83. Maryško
Diváků: 150
Sestava Rychnova: Ducháček - Dupač, Petr, Maryško, Kalina, Janků, Jindra, Kubát F., Pfeifer, Havlíček (78. Krejčí), Viktora
RSS kanál novinekRSS Všechny novinky